Summoner Wars - hra = Války vyvolavačů. Fénixoví Elfové vs. Orkové z tundry /

Summoner Wars je vzrušující karetní hra znázorňující zuřivou bitvu armád ve světě fantasy, kde budete vystupovat v rolích mýtických Vyvolavačů. Armáda každého národa je jiná, takže hra za ni vyžaduje jinou strategii, důmyslně přizpůsobenou vlastním silným stránkám a slabinám nepřítele. Kromě bojovýc...

Full description

Main Author: Dauch, Colby
Format: Společenská hra
Language: Česky
Published: Praha : MINDOK, [2011]
Subjects:
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
Summary: Summoner Wars je vzrušující karetní hra znázorňující zuřivou bitvu armád ve světě fantasy, kde budete vystupovat v rolích mýtických Vyvolavačů. Armáda každého národa je jiná, takže hra za ni vyžaduje jinou strategii, důmyslně přizpůsobenou vlastním silným stránkám a slabinám nepřítele. Kromě bojových jednotek budete mít k dispozici i kamenné zdi, které budou vaše jednotky chránit v boji a také budou sloužit jako magické portály k povolávání nových jednotek na bojiště. Shromážděte mocné vojsko a vrhněte ho proti protivníkovi!
Item Description: Hrací doba: 30 - 60 minut
Physical Description: 1 desková hra : barevná ; v krabici 20 x 20 x 4 cm + 1 hrací plán + 20 žetonů zranění + 5 hracích kostek + 2 balíčky karet (celkem 70 karet) + 1 pravidla (21 stran)
Audience: Věk hráčů: od 8 let a dospělí
Počet hráčů: 2
ISBN: 859555830168
8595558301683